Analýza prvků z vlasů

Co to je?

Analýza prvků z vlasů je jedna z nejpřesnějších a zároveň nejzajímavějších metod zjištění koncentrace stopových prvků v lidském organismu. Pro tento účel je opravdu nejlepší metodou na dnešním trhu. V našich vlasech se totiž dlouhodobě zaznamenává stav vitamínů, minerálů a toxinů, které v každodenním životě přijímáme. 

Proč analýzu podstoupit?

Strava chudá na vitamíny a minerály, stres, nedostatek fyzické aktivity, rychlý životní styl vedou k nerovnováze prvků v organismu. Dlouhodobý nadbytek nebo nedostatek prvků vede k metabolickým poruchám, které v budoucnu se mohou stát příčinou chronických onemocnění. Můžete zabránit těmto tendencím použitím příslušné vitamínové a mikroprvkové suplementace a vhodné diety. 

Pro koho je tato metoda vhodná?

 

 Naprosto pro všechny, kterým není lhostejné jejich zdraví , fyzická a duševní rovnováha!

Výhody metody:     

Ø  přesná a hloubková metoda

Ø  komplexní rozbor minerálního stavu člověka

Ø  zachycení dlouhodobého stavu klienta

Ø  pohodlná a levná varianta analýzy

 

 

Co obdržíte:

Ø  Popis metabolického typu

Na základě poměru prvků můžeme určit Vaší biologickou povahu a její dominující vlastnosti. Tímto způsobem můžete zjistit, jak funguje Vaše tělo a pochopit procesy, které se v něm konají.

Dozvíte se, zda máte pomalý nebo rychlý metabolismus; jste sympatik nebo parasympatik; zda máte pomalé nebo rychlé trávení a jak rychle stárne Vaše tělo. Kromě toho uvidíte, jak pracuje Vaše štítná žláza a kůra nadledvin; jak Vaše tělo reaguje na stres, a jaké procesy dominují ve Vašem organismu – katabolické nebo anabolické.

Zkontrolujete svou acidobazickou rovnováhu – dozvíte se, zda máte okyselení močovou nebo mléčnou kyselinou.

Poznáte své zdravotní tendence a se dozvíte, co Váš může čekat v příštích několika letech, pokud nebudete dodržovat preventivní opatření uvedená ve výsledku.

 

Ø  Program suplementace

Program suplementace obsahuje uvedené v tabulce, vybrané pro Vás vitamíny a mikroprvky, a také příslušné dávky a doby užívání.

Pamatujte si, že potravinové doplňky neléčí, jen vyživují, a pokud jste nemocni, jdete k lékaři.

 

Ø  Metabolická dieta

Metabolická dieta je optimální pro Váš metabolický typ a potřeby Vašeho těla. Obsahuje uvedená v tabulce jídla na sedm dnů s uvedením kalorických hodnot. Obsahuje také doporučení, jak připravit tato jídla. Ve výsledku budou také uvedeny Vaše energetické potřeby v závislosti na životním stylu a fyzické aktivitě.

 

 

 

 

 Analýza prvků z vlasů (analytický program)

Pro koho je tato metoda vhodná ?

Analýza prvků z vlasů – Analytický program je určena pro ty, kteří chtějí vědět, kterých prvků mají příliš málo, a kterých příliš mnoho a jaké jsou nejdůležitější proporce mezi jednotlivými prvky.

 

 

Analýza 12 prvků (preventivní program)

Jedná se o kvantitativní analýzu nejdůležitějších prvky v těle člověka.

Jedná se o metodu posouzení nutričního stavu člověka. V závislosti na typu stravy, fyzické aktivitě, stupni znečištění životního prostředí a genetických dispozicích je každé tělo vyživené jinak. Metabolismus každého člověka má své individuální vlastnosti.

Analýza 12 prvků - Preventivní program vyšetřuje nutriční stav těla s přihlédnutím k biochemické individualitě.

Analýza 12 prvků - Preventivní program vyšetřuje prvky, které jsou základem správného minerálního metabolismu.

 

 

Které prvky jsou vyšetřovány?

Vyšetřujeme množství nejdůležitějších prvků minerálního metabolismu - 8 bioprvků (vápník, zinek, hořčík, železo, kobalt, selen, chrom, křemík) a 4 toxických prvků (olovo, rtuť, hliník, kadmium).

Proč ?

Dozvíte se, kterých nejdůležitějších bioprvků máte příliš málo, a kterých příliš mnoho a jak je vyrovnat.

Vyšetřované prvky jsou nezbytné pro správné fungování Vašeho těla. Dlouhodobé stavy nedostatku nebo nadbytku vedou k metabolickým poruchám.

Jedná se o investici do Vašeho zdraví, která bude mít dlouhodobé pozitivní následky.

Aktuální nutriční stav Vašeho těla určuje zdravotní tendence, které se mohou objevit za několik let.

 

Pro koho?

 

Analýza 12 prvků - Preventivní program se doporučuje pro ty, kteří chtějí zlepšit svou fyzickou kondici, duševní stav a vnější vzhled. 
Vyšetření vybraných dvanácti prvků, které jsou základem správného minerálního metabolismu, umožňuje určení stavu nadbytku a nedostatku těchto prvků v těle.
Díky Analýze 12 prvků - Preventivní program lze vyhnout nesprávné suplementaci stopových prvků.
Navrhovaná suplementace Vám dává šanci dosáhnout rovnováhu minerálního metabolismu.

 

Co obdržíte?

 

Nedostatky a nadbytky prvků lze vyrovnat vhodnou suplementací. Máme 15-leté zkušeností v oblasti plánování individuálních nutričních plánů na základě analýzy prvků z vlasů. Správná suplementace je základ, na kterém budete stavět své budoucí zdraví.

 

 

Analýza 12 prvků (analytický program)

Jedná se o stanovení základních prvků v lidském těle.

Analýza 12 prvků – Analytický program stanovuje základní prvky, které jsou základem správného minerálního metabolismu. Výsledky jsou uvedeny v grafech.

Co obdržíte ?

Obdržíte stanovení 12 prvků, uvedené v grafech.

Výsledek Analýzy 12 prvků – Analytický program umožní Vašemu poradci na výživu lépe posoudit Vaše zdraví. Díky výsledku bude Váš poradce schopen naplánovat vhodný pro Váš program suplementace.

Správná suplementace je základ, na kterém budete stavět své budoucí zdraví.

 

 

 

  JAK VŠE PROBÍHÁ?

o   Odeberu vzorek vlasů

K analýze jsou vhodné každé přírodní vlasy. Vlasy je třeba ustřihnout zezadu hlavy těsně při pokožce ostrými nůžkami (nemůžou být roztřepené). Vlasy musí být ustřihnuté v chomáčích, ne vytrhnuté, z několika míst tak, aby nebyla patrná místa ustřihnutí.

K analýze jsou vhodné jen první 3 - 4 cm vlasu, počítáno od kůže hlavy. Dlouhé vlasy by měly být ustřihnuty těsně u kůže hlavy, a pak první 3 - 4 cm odstřihnuty k analýze (ostatní vyhod’te). Pokud vlasy jsou příliš krátké (méně než 5 mm) je nutné počkat asi 4 týdny, až vlasy porostou do délky minimum 1 cm. K analýze je třeba odebrat asi 200 – 300 mg vlasů, což je obsah jedné polévkové lžíce.

Vlasy nemohou být barvené. Když byly nedávno barveny, musíte počkat 6 – 8 týdnů a ustřihnout jen „nové vlasy” (ostatní, barvené je třeba odříznout a vyhodit). Vlasy by měly být čisté, bez žádných prostředků pro stylizaci, jako jsou gely, laky a pěny.

o   Dotazník

Pro nejlepší interpretaci výsledku Analýza prvků z vlasů - Zdravotní program vyplníte dotazník, cílem kterého je poznat prostředí vyšetřovaného a faktory, které ovlivňují jeho zdravotní stav. Získané informace nám pomohou zjistit, jaký vliv na výsledek analýzy má prostředí života vyšetřovaného, strava nebo aplikované terapie.

 

 

KDY OBDRŽÍTE VÝSLEDEK JEDNOTLIVÝCH ANALÝZ ?

Analýza vzorku vlasů a popis výsledku trvá až tři týdny od okamžiku obdržení Biomol-Med sady pro analýzu: vlasů, dotazníku a dokladu o zaplacení. V případě neposkytnutí některé z těchto částí doba realizace se může prodloužit.

free joomla templatesjoomla template